2025. október 2.
Budapest, BKIK Székház, Krisztina körút 99. 6. emelet
Elkeserített a kínai webáruházak inváziója? Van még nyerési esélyed!
Hogyan légy gyors, olcsó és kényelmes? Kiszervezésben a megoldás!
Elektronikus kereskedelem multichannel marketing nélkül nem működik!
Hibrid résztvevői jogosítványok
Helyszínen résztvevőknek szünetekben személyes konzultáció. Csak helyszíneseknek grátisz Networking különprogram. Távolról résztvevőknek legkésőbb másnap déltől 10 napig bármennyiszer megtekinthető előadások prezentációkkal együtt. A prezentációk utolsó slide-ján az előadók kontaktot adnak meg. A prezentációk minden résztvevő (helyszínes is) számára másnap déltől letölthetők. REGISZTRÁCIÓ
Miről szólunk?
Milyen esélyei vannak a webkereskedelemben a most piacra lépőknek és a piaci pozíciójukat erősíteni akaróknak a kínai Temu ellenében? Vannak-e még piaci rések a csak saját terméket, szolgáltatást a weben is eladni akaró cégek számára? Hol és milyen stratégiával rúghatnak labdába a giga piacterek árnyékában a kicsik?
Masszívan beérett az elektronikus kereskedelem. Elképesztő hatékonysági verseny zajlik a hozzá kapcsolódó tevékenységek – logisztika, marketing, webfejlesztés, mesterséges intelligencia, automatizálás – háza táján. Tömegszerűséggel lehet csak bírni a hatékonysági versenyt. De nem is kell, és nem is tanácsos a giga piacterekkel versenybe szállni. Használni kell az óriási, szabványosított, automatizált rendszereiket. Ki kell hozzájuk szervezni a beruházásigényes munkát.
Amivel nyerni lehet, arra kell koncentrálni. Jól választott logisztika, remek akciókkal, eladástechnikával fűszerezett marketing és a mesterséges intelligencia használata.
A webshopok egy istent ismernek: a VEVŐT! Akinek gyorsan, olcsón és számukra kényelmesen szolgáltatnak. Ezt az aranyszabályt kell követni ma a sikerre vágyóknak.
Milyen technológiai módszereket vezessünk be mindenképpen az eredményesség, gyorsaság, megbízhatóság érdekében? Hogyan szerezzünk új vásárlókat? Milyen új módszerek vannak a nagyobb ügyfélélmény kiváltására? Mik azok a legalapvetőbb MI-technológiák, melyek nélkül már nem boldogulsz? Hogyan állsz az új fogyasztóvédelmi törvények, előírások betartásával? Ezekre a kérdésekre válaszolunk a PP Konferencián.
Kiknek szólunk?
Várjuk a webáruházakat (B2B és B2C) már üzemeltető, illetve abban gondolkodó kkv-döntéshozókat, a logisztikában utazó cégeket, és a webshop-marketingeseket.
Felkért előadók












Program
9.00–től regisztráció a helyszínen (október 2.) Távolról jelszóval megtekinthető október 3. 12 órától október 12-ig11.15–11.45 Kávészünet. Személyes konzultáció az előadókkal
13.20–13.50 Ebédszünet. Konzultáció az előadókkal
15.30–15.45 Konzultáció az előadókkal
Networking különprogram
Szabadon választható részvétel a Networking Programon a konferencia helyszíni résztvevőinek. Személyes bemutatkozás az üzleti kapcsolatok bővítésének szándékával, névjegycserével. Moderált program. Személyenként 1-2 perces plenáris bemutatkozás, névjegyosztás, személyes beszélgetéssel végződően. A programra nem kötelező jelentkezni, a részvétel az utolsó pillanatig eldönthető.
Miért kell ott lenned?
Csak a PP Konferencián ismerheted meg egy nap alatt a legújabb trendeket és gyakorlatokat, melyeket már másnap hasznosítani tudsz a munkádban. Ott lesznek a kkv-döntéshozók, az elektronikus kereskedelem nagyjai és a szakma legjobbjai. Bemutatkozó előadásra is jelentkezhetsz, ha saját szolgáltatásodat meg szeretnéd mutatni a résztvevőknek. Az előadások magas színvonalúak. A prezentációkat megkapod. Tovább is adhatod a kollégáidnak.Részvételi díjak
Kedvezményes díj helyszínre jövőknek:
16 900 Ft.+ áfa helyett 14 900 Ft. + áfa
Kedvezményes díj távoli résztvevőknek:
19 900 Ft.+ áfa helyett 17 900 Ft. + áfa
Kedvezményes díj kombinált résztvevőknek:
27 300 Ft.+ áfa helyett 25 300 Ft. + áfa
Webáruházi trendek – 2024 https://www.youtube.com/watch?v=B1tC0dkJRe8
Október 2. Budapest, BKIK Székház
Hibrid konferencia. Regisztráció helyszínre és távolról másnaptól videónézésre.
13. Webáruházi trendek PP Konferencia
Jó vagy rossz év vár a webkereskedőkre? Hogyan érjünk el a hazai piacon növekedést az azt egyre dominánsabban uraló külföldi nagy webáruházak mellett? Milyen feltételekkel juthatunk ki más országok piacára? Mennyire éri meg kiszervezni a logisztikát, vagy éppen magunk végezni? Milyen technológiai módszereket vezessünk be mindenképpen az eredményesség, gyorsaság, megbízhatóság érdekében? Hogyan szerezzünk új vásárlókat? Milyen új módszerek vannak a nagyobb ügyfélélmény kiváltására? Mik azok a legalapvetőbb MI-technológiák, melyek nélkül már nem boldogulsz? Hogyan állsz az új fogyasztóvédelmi törvények, előírások betartásával?
Mi lehet a hazai webáruházak ellenszere a külföldiekkel szemben?
Várjuk a webáruházakat (B2B és B2C) üzemeltető kkv-döntéshozókat, a logisztikai folyamatokban tevékenységet végző cégeket, a webshop-marketinges munkatársakat, s azokat a cégvezetőket is, akik most gondolkodnak webáruház nyitásán.
„Bemutatkozó” előadásokra jelentkezőket várunk:
Várjuk a hazai kisebb webáruházakat üzemeltetők számára szolgáltató logisztikai, raktározó, szállító cégeket, és a kisebbeket befogadó viszonteladói tevékenységet folytatók jelentkezését szolgáltatásuk prezentálására.
A Bemutatkozó előadás (támogatói státusz) feltételeiről érdeklődjön a konferencia@ppkonferencia.hu email címen!
Regisztráció korai early bird díjon!
Részletes tematika a konferenciáról és a networking programról 5 héttel az esemény előtt várható!
Rendező:
Bemutatkozók:
Kiemelt Szakmai partner:
A PP Konferenciák céginformációs partnere:
A PP Konferenciák szerverüzemeltetési partnere:
Szakmai partnerek:
Médiatámogatók: