Cégmarketing trendek – 2025
Készülj a valóság reneszánszára!
2025. június 3. 11:32
PP Konferencia
2025 marketingtrendjeit még mindig az AI rohamos fejlődése határozza meg. De nem sokáig. 2026-ban elfogynak az interneten levő 30 évnyi adatok. A PP Konferenciaközpont és a BKIK „Cégmarketing trendek – 2025. Készülj a valóság reneszánszára!” című, június 5-én megrendezendő konferenciáján az előadók elmondják, hogyan használjuk ki az összes marketingcsatornát élőben és a virtuális térben arra, hogy brandet építsünk, márkát erősítsünk és üzleti kapcsolatokat bővítsünk.
Az biztos, hogy a személyes, hiteles, érzelmeket kiváltó megszólítás marad a leghatásosabb. A kommunikációs zaj a marketing minden területén elhatalmasodik. De egyre többen, főleg a Z-generáció bújik el a „sötét közösségi csatornákon”, ahol a felhasználói aktivitást (lassan a többséget) nem lehet nyomon követni.
Lehet, hogy még idén a fenntarthatóság is rangsorolási szempont lesz a keresőmotorokon? Nálunk is megjelenik az élő vásárlás divatja?
Már most is a valódi kapcsolatok bírnak a legnagyobb erővel. Az egyszerű tartalmak győznek a mennyiség felett. A rövid videós és interaktív videók dominanciáját éljük.
A konferencián az előadóink a következő kérdésekre is válasz adnak:
Milyen változások zajlanak az online és offline marketingben? Milyen új feladatok zúdulnak a cégek vezetőire, kommunikációs és PR-szakembereire a felfordult világunk miatt? Hogyan használjuk a nyilvánosságot személyes és cégmárka építésére? Hogyan legyünk mindenütt ott, ahol lennünk kell?
A nyilvános szereplés már megkerülhetetlen. Hogyan használjuk ki az összes csatornát élőben és a virtuális térben arra, hogy brandet építsünk, márkát erősítsünk és üzleti kapcsolatokat bővítsünk?
Várjuk a „Cégmarketing trendek – 2025. Készülj a valóság reneszánszára!” című konferenciára a kkv-döntéshozókat, a cég marketing-, PR- és kommunikációs vezetőit, a marketingszakma képviselőit. Előadóink rengeteg újdonságot osztanak meg, melyek a profittermelés érdekében már másnap hasznosíthatóak.
Részt vehetsz rajta személyesen június 5-én, vagy választhatod a videón nézést is másnaptól 10 napon keresztül.
Személyes konzultációt mindkét esetben igénybe vehetsz!
Részletes program és regisztráció: