KKV-AKADÉMIA – 7 rendezvény ősszel
Ismét továbbképzésre, új tudások megszerzésére invitáljuk a gyakorlott vállalatvezetőket. Az őszi szemeszteren hét új témában rendkívül időszerű, hasznos, nélkülözhetetlen információkat osztanak meg a gyakorlati életben tapasztalatot, tudást szerzett előadóink. A KKV-AKADÉMIÁN megszerzett tudásokat a kkv-vezetők azonnal beépíthetik döntéshozatalukba, üzletmenetükbe, ezzel versenyelőnyre tehetnek szert.

KKV-AKADÉMIA − 2016 őszi programja
Rendezők: BKIK IX. és XXVIII. Osztálya – Piac & Profit
Helyszín: Budapest, BKIK Székház, Krisztina körút 99. vagy Budapest, Experience Center és Konferenciaközpont, Szentmihályi út 171. 3. emelet
Ősszel is hét téma!
- 1.) Szeptember 8. csütörtök – Személyre szabott értékesítés személytelenül
- 2.) Szeptember 22. csütörtök – A növekedés csapdái
- 3.) Október 6. csütörtök – 2016. Küzdelem a munkaerőért
- 4.) Október 20. csütörtök – A jó vállalati és vezetői PR
- 5.) November 3. csütörtök – Lengyel−Magyar Üzleti Fórum
- 6.) November 29. kedd – Sikeres vállalatvezetési stílusok
- 7.) December 8. csütörtök – EU-pályázatok fóruma
A rendezvények leírását, szinopszisát ezen a LINKEN tekintheti meg.
A tematikaváltoztatás jogát fenntartjuk!
Ősszel sem marad el az „Üzleti kézfogó”, a KKV-AKADÉMIA plusz networking-szolgáltatása.
A KKV-AKADÉMIA résztvevői nem csak a gyakorlati üzleti életben azonnal használható információkat, tudásokat kapnak, hanem egymással is megismerkedhetnek, üzleti kapcsolatokat építhetnek az „Üzleti kézfogó” programon.
A KKV-AKADÉMIA rendezvényeire lehet egyszerre, több rendezvényre együttesen, illetve külön-külön is regisztrálni!
REGISZTRÁCIÓ (mind a 7 rendezvényre, több alkalomra vagy egy-egy eseményre)
Az egész napos rendezvények (szakmai konzultációk) részvételi díja:
1. Egy rendezvény részvételi díja: 12.000 Ft + áfa/rendezvény.
2. Az összes 7 témára együttes regisztráció 84.000 Ft+áfa. Jelentős kedvezmény vehető igénybe! Az eredeti ár helyett 63.000 Ft + áfa (9.000 Ft + áfa/rendezvény).
3. Részvételi díj 6 témára 72.000 Ft + áfa. Jelentős kedvezmény vehető igénybe! Az eredeti ár
helyett 57.000 Ft + áfa (9.500 Ft + áfa/rendezvény).
4. Részvételi díj 5 témára 60.000 Ft + áfa. Jelentős kedvezmény vehető igénybe! Az eredeti ár
helyett 50.000 Ft + áfa (10.000 Ft + áfa/rendezvény).
5. Részvételi díj 4 témára 48.000 Ft + áfa. Jelentős kedvezmény vehető igénybe! Az eredeti ár
helyett 42.000 Ft + áfa (10.500 Ft + áfa/rendezvény).
FONTOS! Amennyiben, nem mind a 7 rendezvényre, hanem 1-2-3-4-5-6 alkalomra kíván regisztrálni, kérjük, hogy a regisztrációs űrlap „Megjegyzés” rovatába írja be, hogy mely rendezvényeken kíván részt venni (elég a konferencia dátumát vagy címét megjelölni).
6. Figyelem, érdemes igénybe venni! Az egy cégtől egyszerre érkező több személy regisztrációja esetén a második és további személy 30%-os kedvezménnyel vehet részt! Kérjük, ehhez a regisztrációnál jelölje be a megfelelő mezőt (“céges kedvezmény”).
A kedvezmények egymással nem vonhatóak össze!
A részvételi díj tartalmazza a fogyasztás költségét, melyet a számlában külön tételként tüntetünk fel, valamint egy éves digitális Piac & Profit üzleti magazin előfizetést és az előadások prezentációit.
*BKIK IX. Bank, Biztosítás és Vagyongazdálkodás Osztály és BKIK XXVIII. Általános Pénzügyi Szolgáltatás Osztály
Budapest
További konferenciák
Jelöltesse cégét az idei Üzleti Etikai Díjra!
Az üzleti tisztesség védjegyhasználata örökre szól!
2026. november 26.
Pénz, de honnan? 2026 – Budapest
Nő a remény és a kkv-támogatások!
2026. június 18.
Budapest, BKIK Székház, Krisztina körút 99. 6. emelet
Lemaradtál? Pótold a tudáshiányodat gyorsan!
Lemaradtál valamelyikről? Videón elküldjük!
2026. június 5. - október 12.